Alice in wonderland!

“Ben kimim?”

Hangisi gerçek, hangisi sanal? Kendini yaşadığı hayatın içerisine sıkışmış hisseden Alice, bir mobil uygulamanın çağrısına uyar ve beyaz tavşanı takip ederek sanal bir dünyanın içine dalar. “Ben Kimim?” sorusuna cevap ararken kendini fantastik bir dünyada bulan Alice, hayal gücü zenginliğiyle bu yeni evrende kendi cesaretini sınayacak, korkularıyla, arzularıyla baş başa kalacaktır. “Alice” müzikali, gerçek hayattaki iletişimin yalnızlaştırdığı günümüz dünyasında savrulan bir genç kızın, büyüme hikayesidir.

Alice müzikalinde son 20 oyun!

Lewis Carroll tarafından yazıldı ve bugüne dek 174 dile çevrildi. Edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip “ Alice in wonderland ”, Serdar Biliş’in yönetmenliği ve Beyhan Murphy’nin koreografisi ile çağdaş bir müzikal uyarlama olarak sahnede son 20 oyunu oynayacak..

Ezgi Mola, Serenay Sarıkaya, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Enis Arıkan ile kadrosu oldukça sağlam bir görsel sanat. Işıklar, kostümler, makyajlar.. Sahnede her bir anı yakalamak isteyeceksiniz. Ülkemizde ne yazık ki çok yaygın olmayan bir sanat dalı müzikal için bu oyun çok büyük bir gelişim taşı. Oyuncuların performansları zaten tartışmaya bile kapalı bence.

Sürpriz mi yapmak istiyorsunuz?.

Sürpriz yapmak istediğiniz sevgilinize müzikalin biletini hediye edebilirsiniz. Hem muhteşem bir deneyim yaşayacak hem de güzel bir anıya sahip olacaksınız. Zorlu PSM’ de yapılacak müzikal için bileti internetten ya da perakende satış noktalarından temin etmek mümkün. Kategorilere göre değişen fiyatlarıyla herkesin bütçesine yaklaşan bir tarifesi mevcut.

Bence bunu kaçırmayın..

The Orange Maison*

Merhaba😊
Bloğuma hoş geldin🌸
Umarım yazılarım sana hoşça vakit geçirtir🎈

Bunlar da hoşunuza gidebilir

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir