Ev

Çarpıcı bir giriş: Antre!

Yoğun geçen günün ardından eve ilk adım attığınızda sizi karşılayacak harika antre dekorasyon önerilerine hazır olun..

Eve girişte sahip olduğunuz alan çok büyük olmayabilir. Dar bir koridor ya da geniş bir alan.. Hangisi olursa olsun bazı küçük detaylar ile ortamı keyifli bir hale getirebilirsiniz. Antre için püf noktaları burada..

Eve girdiğinizde bulunduğunuz alan küçük ise aydınlatmaya dikkat etmeli ya da açık renkler kullanmalı. Koyu renklerden özellikle uzak durun çünkü ortamı daha boğucu hale getirmekten başka bir işe yaramayacaktır. Hem beyaz ağırlıklı hem az eşya ile tamamlanmış bir stil ferah bir his bırakacaktır. Mobilya seçimlerinizde minimal tercihlerde bulunabilirsiniz. Alandan tasarruf etmek için duvara sabit mobilyalar, açık raf sistemleri de kullanılabilir. Bir kaç dekoratif askı ile de ortamın yükünü hafifletebilirsiniz.

Sahip olduğunuz alan geniş ise renklerden çekinmeyin..

Koyu gri ve vizon gibi renkler kullanıp kontrast yaratabilirsiniz. İnce duvar raflarında sergileyeceğiniz fotoğraflar ile anılarınız hep göz önünde olsun.

Dresuar fikrine şans verin..

Küçük metrekareli antrelerde dresuar gibi mobilyalar hayat kurtarabilir. Hem çok alan kaplamaz, hem fonksiyonel hem de çok şık bir seçenektir.

Antreler evin nadide köşelerinden yalnızca biri.. Eskiden bir ayakkabılık bir askılık yerleştirilip geçiştirilen bu alanlar şimdilerde öyle güzel değerlendiriliyor ki.. Adeta imzanızı atmaya buradan başlıyorsunuz. İlk defa evinize gelen biri sizi tanımaya, hakkınızda fikir geliştirmeye belki de böyle başlıyor. Devamında ise yine kişiliğinize en uygun dekoru sağlamak yine sizin elinizde.

Eviniz sizin kişiliğinizdir.. Onu en iyi şekilde yansıtın.

The Orange Maison*

Merhaba😊
Bloğuma hoş geldin🌸
Umarım yazılarım sana hoşça vakit geçirtir🎈

Bunlar da hoşunuza gidebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir